Koka logi -

tā ir greznāka mājas rota, kura stāsta par īpašnieka gaumi un vides izpratni, ka ari ir mājas galvena sastāvdaļa. Ne velti saka, ka logi ir ēkas acis. Ar uzņēmuma "ArraGrupa" ražotajiem logiem ēkas iegūst unikālu un neatkarojamu fasādes izskatu.

Logi ir ne tikai ēkas fasādes, bet ari interjera dizaina elementi. Nekas nevar līdzināties logiem no dabīga materiāla! Koka logu galvena priekšrocība ir tā dabiskums – tas ir dzīvs materiāls, kas rada siltuma un mājīguma sajutu. Koka logi cel īpašuma vērtību un liecina par īpašnieka rūpīgo attieksmi pret savu ēku. Funkcionalitāte un kopšanas kvalitāte “ArraGrupa” koka logi ir ērti, videi draudzīgi un rada telpa mājīgumu. Koka logus raksturo teicamas siltumizolācijas īpašības, laba skaņas izolācija, tiem ir iespējamas plašas stiklojuma un apdares variācijas.

Pie mums ir iespējams izgatavot ari vēsturiska tipa logus, kas atbilst visam restaurācijas prasībām.

Koka logi tiek ražoti izmantojot augstvērtīgos izejmateriālus – priede, lapegle, meranti vai ozols. Loga profils sastāv no kārbas un rāmja, kuras biezums ir 78 mm, 68 mm biezas masīvkoka līmētas brusas. Konstrukcijas vēršanas virziens – uz iekšpusi vai ārpusi. Iespējams ari izgatavot arkveida un trapecveida loga formas.

Stikla paketes izmantojamais platums varbūt no 24 līdz 43 mm. Stikla liste atrodas iekšpuse.

Loga konstrukcijas apdare tiek izmantoti somu firmas “Teknos” apdares materiāli. Beicēs toņu izvēle ir apmēram 40 veidi, savukārt krasu toņu izvēle ir apmēram 1500 toni.

Stikla pakete logā tiek hermetizēta ar augstvērtīgu “Greente” vai “Lakma” silikonu, turklāt ir iespējams izmantot līdz 24 silikona toņiem.

Galerija

Koka logi 68 un 78 profils

Koka logi Anglija

Koka logi Vācija

Vēsturiskie koka logi

Close Menu